Başakşehir Yatak Yıkama Hizmeti

Her gece başımızı yastığa koyduğumuzda düşünüyor muyuz? Yattığımız bu yatak ne kadar temiz ve sağlıklı diye? Hayır düşünmüyoruz. Fakat düşünmemiz gerekiyor. Çünkü yatak temizliği en hassas temizlik konusudur. Yatak yıkama işlemi de aynı oranda zor ve zahmetli bir iştir. Üstelik de evde yapılabilecek düzeyde bir temizlik işlemi değildir. Çünkü yataklar su ve deterjan veya herhangi bir temizlik ürünü kullanarak yapılamaz ve yatağın içindeki kalan su emilemez. Ne kadar güneşe bırakıp havalandırılsa da yatağın içinde su kalıntıları kalır. Bu da yatak için ve yatakta yatacak kişi için çok sağlıksızdır. Yatağın içinde kalan su damlacıkları yatağı yavaş yavaş çürütmeye başlar. Ayrıca yatak profesyonel temizlik yapılmadığından dolayı içinde bakteriler vardır. Ve içeride kalan su damlacıkları bakteriler ile temasa geçtiği zaman kötü bir koku yaymaya başlar. Bu da yatakta yatan kişi için çok rahatsız edici bir durumdur. Yatağınız için gereken profesyonel yatak yıkama işlemi gerekli bir işlemdir ve asla göz ardı veya ihmal edilmemelidir.

Neden profesyonel yatak temizliği önerilir?

Profesyonel bir şekilde yatak yıkama işlemi yapıldığı zaman yataklarınız temizlenir, ferahlar ve kullanım ömrü uzar. Fakat bilinçsizce yapılmaya çalışılan temizlikler herhangi bir temizlik sağlamayacağı gibi bir de yatağınız için zararlıdır. Yataklar insan sağlığı için çok büyük önem taşırlar. Bu yüzden de temizlikleri profesyonel yatak yıkama işlemi olarak sağlanmalıdır.
Bizlere teslim ettiğiniz yataklarınız profesyonel temizlik makinelerince yıkanılıp durulanır. Daha sonrasında ise yataklarınızın kuruması sağlanır. İçi ıslak kalan yatakların çürüyebilme olasılığı düşünüldüğünden kurutma işlemi de en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirilir.
Yatak temizliğine maalesef çok önem verilmemektedir. Nasılsa üzerine çarşaf geçirildiği düşünülerek önemsiz bir konuymuşçasına değerlendirilmektedir. Ama bu çok yanlış bir değerlendirmedir. Yatak yıkama işlemi çok önemlidir ve insan sağlığı için düzenli olarak profesyonel ellere teslim edilmelidir. Bizler, sizlere çok dikkatli ve hassas bir temizlik sunmaktayız. Bizim en büyük prensiplerimizden birisi de temiz ve sağlıklı bir temizliktir. Bunun için canla başla çalışan birçok çalışanımız ve yöneticimiz vardır. Bir saygı çerçevesinde alışverişimizi sürdürürüz. Sizler de bizimle çalışabilir, her türlü temizlik işlerinizde bizden yardım isteyebilirsiniz. Size bir telefon kadar uzağız.
+90 534 033 3232

Başakşehir Hizmet Bölgelerimiz

Tüm başakşehir semtlerine aynı gün içerisinde ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız.

Ataköy Halı Yıkama

Başakşehir ataköy mahallesine ücretsiz servisimiz mevcuttur.

Cevizlik Halı Yıkama

Başakşehir cevizlik mahallesine ücretsiz servisimiz mevcuttur.

Florya Halı Yıkama

Başakşehir florya mahallesine ücretsiz servisimiz mevcuttur.

Kartaltepe Halı Yıkama

Başakşehir kartaltepe mahallesine ücretsiz servisimiz mevcuttur.

Yeşilköy Halı Yıkama

Başakşehir yeşilköy mahallesine ücretsiz servisimiz mevcuttur.

Zeytinlik Halı Yıkama

Başakşehir zeytinlik mahallesine ücretsiz servisimiz mevcuttur.

Zuhratbaba Halı Yıkama

Başakşehir zuhratbaba mahallesine ücretsiz servisimiz mevcuttur.

%100 Müşteri Memnuniyeti

%100 antibakteriyel ürünler ile temizlenir. Halılarınız ilk günkü temizliğine kısa süre içerisinde ulaşır. Özel kurutma sistemimiz ile kışın dahi halılarınız yıkanır. Diğer hizmetlerimizde profesyonel ve dinamik ekibimiz ile en son sistemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.
Yaptığımız tüm işlemler de temizlik garantisi vermekteyiz ve yapılan işlemler hakkında müşterilerimize detaylı bilgi veriyoruz.

Ödeme Yöntemlerimiz

Tüm kredi kartları ile kapıda ödeme imkanı

İster nakit, isterseniz kredi kartı ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Avrupa Çağrı Merkezi:
+90 212 641 7358
+90 534 033 3232
Anadolu Çağrı Merkezi:
+90 216 551 7017
Servis
+90 534 033 3232
info@nefeshaliyikama.com